Lipnice nad Sázavou

neoficiální stránky

Klikněte !

Fotbal

Lipnický fotbalový tým hraje v současné době okresní přebor havlíčkobrodského okresu, v roce 2010 založené béčko už zase neexistuje...

Kliknete-li na foto, uvidíte jeho zvětšeninu.

Sezóna 2018/2019

11.kolo (okresní přebor): Víska - Lipnice n.S. 4 : 1  

Branky: Fikar 2, Kufr 1, Houdek 1 - Rosenberg 1
Rozhodčí: Vojtíšek Radek
Diváci: 75

Sestavy:

Víska
 
Doležán
Psota, Šlechta, Krupička, Křivský
Málek, Lacina, Houdek, Hýbl
Kufr, Fikar (Filip, Procházka, Nedbal, Křivský)

Lipnice n.S.

Provazník
Procházka, Dolejš, Sobotka J.,Bláha A.  
Bárta, Černý, Dolejší , Báča
Sůva, Sobotka M.(Petrovic, Rosenberg, Červenka, Marek)


 

Okresní přebor - muži
Datum Hodina Utkání Podzim Jaro
11.8.2018 16:30 Lipnice n.S. Přibyslav B 2 : 0  
18.8.2018 16:30 Světlá n.S. B - Lipnice n.S. 3 : 0
25.8.2018 13:00 Staré Ransko- Lipnice n.S. 6 : 0
1.9.2018 16:00 Ledeč n.S. B - Lipnice n.S. 6 : 1
8.9.2018 16:00 Lipnice n.S. - Okrouhlice 4 : 2
15.9.2018 16:00 Dolní Město -Lipnice n.S. 3 : 1
22.9.2018 15:30 Dlouhá Ves - Lipnice n.S. 7 : 2
29.9.2018 15:30 Lipnice n.S. - Kožlí 0 : 2
7.10.2018 15:00 Golčův Jeníkov - Lipnice n.S. 0 : 1
13.10.2018 15:00 Lipnice n.S. - Nová Ves u Světlé n.S. 2 : 4
21.10.2018 14:30 Víska - Lipnice n.S. 4 : 1
27.10.2018 14:30 Lipnice n.S. - Herálec
4.11.2018 14:00 Věžnice - Lipnice n.S.
         

Pořadí Název týmu zápasy výhry remizy prohry skóre body
1. Světlá n.S. B (6) 11 7 3 1 41 : 19 24
2. Kožlí (3) 11 7 2 2 29 : 18 23
3. Ledeč n.S. B (n) 11 7 1 3 40 : 27 22
4. Staré Ransko (n) 11 6 3 2 36 : 12 21
5. Herálec (n) 11 7 0 4 28 : 26 21
6. Nová Ves u Světlé n.S. (n) 11 5 2 4 35 : 25 17
7. Golčův Jeníkov (10) 11 4 4 3 26 : 24 16
8. Dlouhá Ves (4) 11 4 2 5 39 : 39 14
9. Víska (7) 11 4 2 5 26 : 34 14
10. Věžnice (9) 11 3 3 5 16 : 20 12
11. Dolní Město (11) 11 3 1 7 15 : 36 10
12. Lipnice n.S. (12) 11 3 0 8 14 : 37 9
13. Přibyslav B (5) 11 2 2 7 19 : 34 8
14. Okrouhlice (8) 11 2 1 8 21 : 34 7
               

Nejlepší střelci Nejlepší brankáři
Jméno Klub Počet gólů Jméno Klub Počet utkání s 0
Dibelka Lukáš Světlá n.S. B 14 Provazník Lipnice 2
Beneš Josef Nová Ves 12 Čížek Nová Ves 2
Dymáček Filip Staré Ransko 12 Doležán Víska 2
Pospíchal Pavel Dlouhá Ves 11 Vácha Světlá n.S. B 2
Šenk Vladimír Ledeč n.S.B 8 Žák Staré Ransko 2
Martínek Ondřej Ledeč n.S. B 7 Veleta Ledeč n.S. B 2
Ročárek Michal Staré Ransko 7 Kadlec Staré Ransko 1
Dvořák Michal Herálec 7 Dušánek Golč.Jeníkov 1
Svoboda Ondřej Dlouhá Ves 7 Bradáč Herálec 1
Pokorný Martin Kožlí 7 Vadinský Kožlí 2
Lukačina Josef Dlouhá Ves 6 Zvolánek Přibyslav B 1
Geher Milan Kožlí 6 Venc Dolní Město 1
Tichý František Dolní Město 6 Beránek Okrouhlice 1
Závorka Roman Nová Ves u Světlé 6      
Šmíd Milan Světlá n.S.B 6      
     
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
10.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S.  - Nová Ves u Světlé n.S. 2 : 4  

Branky: Dolejší 1, Marek 1 - Beneš 3, Holcman 1
Rozhodčí: Beránek Jiří
Diváci: 40

Sestavy:

Lipnice n.S.

Provazník
Dolejš, Sobotka J., Kubát, Bláha A.  
Bárta, Černý, Dolejší , Marek
Bouchner, Rosenberg ( Sobotka M.)

Nová Ves
 
Šimek
Appelt, Jelínek, Hájek, Šimek
Sobek, Suchý, Novák, Beneš
Závorka, Holcman (Nedoma)


9.kolo (okresní přebor): Golčův Jeníkov - Lipnice n.S. 0 : 1  

Branky: Dolejší 1
Rozhodčí: Ondráček
Diváci: 75

Sestavy:

Kožlí
 
Dušánek
Miřácký, Skála, Satrapa, Jelínek
Dobrý, Koten, Novotný, Svoboda
Vlášek, Váňa (Šulc, Koubek, Dvořák, Zelený)

Lipnice n.S.

Provazník
Procházka, Sobotka J., Bárta, Bláha A.  
Dolejš, Sůva, Dolejší , Červenka
Bouchner, Rosenberg ( Černý, Kubát, Báča )



8.kolo (okresní přebor):Lipnice n.S. - Kožlí 0 : 2  

Branky: Pešek 2
Rozhodčí: Gruber
Diváci: 39

Sestavy:

Lipnice n.S.

Provazník
Černý, Sobotka J., Dolejš, Bláha A.  
Báča, Bárta,  Dolejší , Červenka
Sůva, Rosenberg ( Prokeš, Procházka )

Kožlí
 
Vadinský
Cicvárek, L.Pešek, Příhoda, Pokorný
Šťastný, Makovec, Šťastný, Geher M.
Geher T., Mikula



7.kolo (okresní přebor): Dlouhá Ves - Lipnice n.S. 7 : 2 

Branky: Pospíchal 3, Svoboda 2, Lukačina 1, Freudenreich 1 - Bouchner 1, Dolejší 1
Rozhodčí: Lóži
Diváci: 65

Sestavy:

Dlouhá Ves
 
Rajdl
Eis, Němec V., Lukačina Němec T.
Svoboda, Lukačina M., Pospíchal, Kunášek
Freudenreich, Říha(Hofer, Sláma, Vošický, Polák)

Lipnice n.S.

Sobotka M.
Černý, Sobotka J., Dolejš, Bláha A.  
Báča, Bárta,  Dolejší , Červenka
Bouchner, Rosenberg ( Prokeš, Procházka )






6.kolo (okresní přebor): Dolní Město - Lipnice n.S. 3 : 1 

Branky: Sklenář, Tichý, Doležal - Báča 1
Rozhodčí: Karlík
Diváci: 102

Sestavy:

Dolní Město
 
Venc
Doležal, Vápeník, Krupička, Sklenář
Tichý, Chlád, Kozlík, Mišta
Janák, Pojezný(Venc, Zikmunda, Švanda)

Lipnice n.S.

Provazník
Černý, Sobotka J., Procházka, Bláha A.  
Bouchner, Sůva,  Dolejší , Červenka
Horák, Báča ( Sobotka M., Marek, Dolejš, Rosenberg, Bárta )




5.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Okrouhlice 4 : 2 

Branky: Horák 1, Bouchner 1, Dolejší 1, Marek 1 - Strašil 1, Prášek 1
Rozhodčí: Lóži
Diváci: 65

Sestavy:


Lipnice n.S.

Provazník
Černý, Sobotka J., Procházka, Bláha A.  
Bouchner, Sůva, Kůrka, Dolejší
Horák, Báča ( Sobotka M., Marek)

Okrouhlice
 
Neuvirth
Strašil M., Matějka J., Beránek M., Zadina
Prášek, Čejka, Beránek J., Strašil V.
Dolejší, Beránek P.(Švec, Med)



4.kolo (okresní přebor): Ledeč n.S. B - Lipnice n.S. 6 : 1 

Branky: Vodička 3, Šenk 2, Žemlička 1 - Báča 1
Rozhodčí: Niederle
Diváci: 72

Sestavy:

Ledeč n.S. B
 
Veleta
Prchal, Kuja, Hauser, Šenk
Pajer, Holeta, Vodička, Voplakal
Novotný, Martínek (Vladyka, Žemlička, Slavětínský)

Lipnice n.S.

Sobotka
Černý, Bárta, Bouchner, Procházka  
Báča, Sůva, Rosenberg, Dolejší
Horák, Marek ( Červenka, Prokeš, Sobotka, Krejčí)




3.kolo (okresní přebor):Staré Ransko - Lipnice n.S. 6 : 0 

Branky: Ročárek 2, Jaroš 1, Dymáček 1, Janáček 1, Losenický 1
Rozhodčí: Culka
Diváci: 110

Sestavy:

Staré Ransko
 
Kadlec
Janáček M., Hocke, Říha, Pecina
Losenický, Jaroš, Dymáček, Ročárek
Janáček J., Vavroušek (Novodad, Zvolánek, Mrštík, Nepovím , Dymáček F,)
Lipnice n.S.

Pospíšil
Černý, Kubát, Sobotka, Dolejš  
Červenka, Sůva, Dolejší, Kůrka
Prokeš, Voříšek



2.kolo (okresní přebor):Světlá n.S. B - Lipnice n.S. 3 : 0 

Branky: Dibelka 1, Vacek 1, Šmíd 1
Rozhodčí: Lóži
Diváci: 55

Sestavy:

Světlá n.S. B
 
Vácha
Pirožek, Petrus, Tvrdý, Filipský
Burda, Krajanský, Dibelka, Vacek
Šmíd,Phan Cong (Tecl, Skalický, Bárta, Zatočil)
Lipnice n.S.

Pospíšil
Černý, Kubát, Sobotka, Bouchner  
Báča, Sůva, Dolejší, Kůrka
Procházka, Rosenberg (Červenka, Voříšek, Dolejš, Marek )




1.kolo (okresní přebor):Lipnice n.S. - Přibyslav B 2 : 0 

Branky: Rosenberg 1, Lomák 1
Rozhodčí: Karlík
Diváci: 35

Sestavy:

Lipnice n.S.

Provazník
Procházka, Černý, Kubát, Sobotka  
Báča, Sůva, Dolejší, Kůrka
Lomák, Rosenberg (Červenka, Voříšek)

Přibyslav B
 
Vopršal
Stejskal, Mikulinec, Musil R., Kalenda
Musil T., Pátek, Novák, Vostál
Jirásek, Růžiška (Kárník, Zvolánek)